پپ گواردیولا، سرمربی تیم فوتبال بارسلونا، به فابرگاس گفته برای اینکه مبادا آرسنالی ها ناراحت شوند

ساخت وبلاگ
چکیده : سخنگوی باشگاه بارسلونا عنوان کرده که انتقال کاپیتان تیم فوتبال آرسنال با انعقاد قراردادی به ارزش 5... با عنوان : پپ گواردیولا، سرمربی تیم فوتبال بارسلونا، به فابرگاس گفته برای اینکه مبادا آرسنالی ها ناراحت شوند بخوانید :
سخنگوی باشگاه بارسلونا عنوان کرده که انتقال کاپیتان تیم فوتبال آرسنال با انعقاد قراردادی به ارزش 57 میلیون دلار ظرف ساعات آینده نهایی می شود. فابرگاس قرار بود صبح شنبه به اسپانیا برود و حتی عنوان شده بود او می تواند تیم دوران کودکی خود را در دیدار رفت سوپرجام مقابل رئال مادرید همراهی کند.

پپ گواردیولا، سرمربی تیم فوتبال بارسلونا، به فابرگاس گفته برای اینکه مبادا آرسنالی ها ناراحت شوند، پرواز خود را لغو کند. فابرگاس از فهرست آرسنال برای دیدار با نیوکاسل در نخستین دیدار رقابت های این فصل لیگ برتر حذف شده با این حال توپچی ها هنوز به طور رسمی جدایی این بازیکن را اعلام نکرده اند.

بر پایه گزارش فاکس اسپورتس، فابرگاس 24 ساله در انگلستان خواهد ماند تا قراردادش نهایی شود و صبح روز سه شنبه به طور رسمی به عنوان بازیکن بارسا معرفی خواهد شد. فابرگاس که از او به عنوان جانشین آینده ژاوی نام برده می شود با انعقاد قراردای پنج ساله به بارسلونا خواهد پیوست.
...
نویسنده : اشکان بازدید : 66 تاريخ : يکشنبه 23 مرداد 1390 ساعت: 11:9