گواردیولا: این فینالی مقابل قوی ترین حریف ممکن است

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

مربی جوان بارسلونا به تمجید از رئال مادرید پرداخته است


Pep Guardiola, Barcelona

سایت گل- پپ گواردیولا مربی باشگاه بارسلونا در کنفرانسی خبری به بررسی شرایط بارسلونا و آنالیز دیدار رفت سوپرکاپ اسپانیا که روز یکشنبه میان دو تیم رئال مادرید و بارسلونا برگزار می شود، پرداخت.

پپ صحبتهایش را با ارائه توضیح درمورد سفر تیمش به مادرید یک روز قبل از برگزاری این دیدار شروع کرد. این در حالی است که بارسلونا معمولا در همان روزی که بازی برگزار می شود، به شهر محل برگزاری مسابقه سفر می کند. گواردیولا گفت:« ما یک روز زودتر سفر کردیم تا بیشتر با هم باشیم.این دیدار، فینالی مقابل قوی ترین حریف ممکن است.اینکه می توانیم در سوپرکاپ حاضر باشیم، شانس بزرگی است. رئال همیشه حریف بزرگی است و زمانی که باید برای کسب یک جام به میدان بروی، هیچ بهانه ای وجود ندارد.»

مربی جوان بارسلونا ادامه داد:« فکر می کنم که بخش عمده قهرمانی در دیدار رفت رقم می خورد و من شخصا به دیدار برگشت فکر نمی کنم. رئال مادرید در مقایسه با ما پیش فصل بهتر و بی عیب و نقص تری را پشت سر گذاشت و با همان ریتم سال گذشته شان رقابت خواهند کرد.»

حضور گزینه های متعدد روی نیمکت ذخیره های رئال و تاکتیکهای متنوع مربی ،موضوع دیگری بود که گواردیولا به آن پرداخت:« حدس زدن در مورد اینکه رئال چطور بازی خواهد کرد کار سختی است. آنها می توانند تغییرات زیادی را در جایگاه های بازیکنانشان اعمال کنند»

یکی از چهره های جدید در دیدار سوپرکاپ، الکسیس سانچس شیلیایی است که خرید تابستانی بارسا بود. پپ دراین مورد گفت:« امیدواریم که بتوانیم به الکسیس کمک کنیم و او هم بتواند با بازیهایش به تیم کمک کند.»

...
نویسنده : اشکان بازدید : 63 تاريخ : شنبه 22 مرداد 1390 ساعت: 19:2

close
تبلیغات در اینترنت