استقبال بازيكنان بارسلونا از حضورفابرگاس: «به خانه خوش آمدي»

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

باشگاه بارسلونا هرچند هنوز در پايگاه اينترنتي خود خبر امضاي قرارداد با فابرگاس را اعلام نكرده، اما تبريك‌هاي فراوان بازيكنان بارسلونا نشان از به پايان رسيدن همه چيز دارد؛ فابرگاس آبي و اناري شد.


سريال كشدار انتقال فابرگاس به بارسلونا كه نقش اول آن بر عهده‌ي آرسن ونگر، سرمربي فرانسوي توپچي‌ها بود، به قسمت‌ پاياني نزديك مي شود. هر اندازه سناريو اين سريال پيچيده و غيرقابل پيش بيني بود، حدس زدن قسمت پاياني كار به شدت آسان است: حضور كاپيتان توپچي‌ها در تست پزشكي باشگاه بارسلونا و بازگشت به زادگاه.

در حالي كه هيچ يك از دو باشگاه آرسنال و بارسلونا در پايگاه‌هاي اينترنتي خود خبر انتقال فابرگاس را تاييد نكرده‌اند، شواهد حاكي از موافقت باشگاه آرسنال با پيشنهاد بارسلونا بوده و به سسك اجازه‌ي ترك لندن داده شده است. پيكه، پويول و والدس كه در تيم ملي اسپانيا هم با فابرگاس هم‌بازي هستند،‌ در صفحه‌هاي اينترنتي خود با ابراز شادماني از پيوستن اين بازيكن به بارسلونا كار انتقال وي را تمام شده تلقي كرده‌اند.

طبق برنامه ريزي صورت گرفته فابرگاس روز يك‌شنبه وارد بارسلون خواهد شد و پس از استراحت يك روزه، صبح دوشنبه در آزمون پزشكي شركت خواهد كرد. هافبك جديد بارسلونا كه بايد براي قرار گرفتن در تركيب ثابت بارسلونا با بازيكناني مانند ژاوي، اينيستا و تياگو آلكانترا رقابت كند، در صورت موفقيت در آزمون پزشكي بعد از ظهر دوشنبه به هواداران به طور رسمي معرفي خواهد شد.

مبلغ قرارداد فابرگاس 34 ميليون يورو به علاوه شش ميليون يورو متغير در نظر گرفته شده كه مجموعا 40 ميليون يورو خواهد شد، ضمن اين كه فابرگاس از نزديك به 5 ميليون يورو براي راضي كردن باشگاه آرسنال چشم پوشي كرده است.

جرارد پيكه اولين بازيكني بود كه روز جمعه خبر حضور فابرگاس در بارسلونا را در صحفه‌ي اينترنتي خود تاييد كرد و نوشت: امروز روز بزرگي است. امروز قرار است روز بزرگي باشد. پيكه شش ساعت بعد هم نوشت: كمي هيجان زده‌ شده‌ام. بالاخره سسك را به اينجا آورديم.

كاپيتان بارسلونا هم كه در ديدار يك شنبه تيمش مقابل رئال مادريد در فينال سوپرجام اسپانيا غايب خواهد بود، با انتشار پيامي دوپهلو نوشت: به نظر مي رسد در ته اين تونل تاريك نوري به چشم مي خورد. اميدوارم اين بار مثل دفعه‌هاي ديگر نشود و ماشين در جهت برعكس حركت نكند(خوشبيني به نيمه‌ي پر ليوان در زبان فارسي)

سنگربان آبي و اناري‌ها هم در صفحه شخصي‌اش با خوشامد گويي به فابرگاس نوشت: به خانه خوش آمدي. امروز روز بزرگي براي باشگاه بارسلونا است.

...
نویسنده : اشکان بازدید : 69 تاريخ : شنبه 22 مرداد 1390 ساعت: 13:40

close
تبلیغات در اینترنت