ماسچرانو: مشکلی با بازی به عنوان مدافع ندارم | بلاگ

ماسچرانو: مشکلی با بازی به عنوان مدافع ندارم

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

بازیکن آرژانتینی باشگاه بارسلونا مشکلی با بازی در پست مدافع در بازی مقابل رئال ندارد ئ تنها به پیروزی مقابل این تیم فکر می کند

Javier Mascherano, Barcelona (Getty Images)

سایت گل – خاویر ماسچرانو هافبک باشگاه بارسلونا اعلام کرد آماده اس در بازی رفت سوپرکاپ اسپانیا مقابل رئال در پست مدافع وسط بازی کند.

در حالی که تنها دو روز به دیدار رفت سوپر کاپ مقابل رئال باقی مانده و بارسا در خط هافبک خود با بحران مصدومیت مدافعان روبروست. جرارد پیکه که در بازی دوستانه چهارشنبه شب اسپانیا مقابل ایتالیا مصدوم شده است و کارلس پویول هم هنوز دوران نقاهت بعد از عمل زانویش را پشت سر می گذارد.

از همین رو پپ گواردیولا قصد دارد در این بازی از خاویر ماسچارنو به عنوان یک مدافع وسط استفاده کند.

ماسچرانو در کنفرانس خبری اعلام کرد:" ترجیح می دهم تمام اعضای تیم بتوانند به میدان بروند اما اگر لازم باشد در هر پستی برای بارسا بازی خواهم کرد. نکته مثبت این است که تجربه بازی در این پست را دارم و سال گذشته وقتی بارسا دقیقا با همین مشکل روبرو شده بود در خط دفاع بازی کردم."

بعد از رفتن گابریل میلیتو از بارسلونا بسیار معتقدند گواردیولا باید یک مدافع دیگر خریداری کند اما ماسچرانو چنین نظری ندارد.

"گواردیولا به ترکیبی که در اختیار دارد ایمان دارد. از اینکه میلیتو ما را ترک کرده ناراحتم چرا که او دوست بسیار خوب من بود اما می دانم او اکنون از اینکه در کنار خانواده اش است خوشحال است."

ماسچرانو همچنین در مورد اهمیت کسب سوپر جام گفت:" کسب سوپرجام برای ما اهمیت بسیاری دارد چرا که می توانیم و با تصاحب آن با روحیه ای بسیار بالا رقابتهای فصل را آغاز کنیم."

...
نویسنده : اشکان بازدید : 70 تاريخ : جمعه 21 مرداد 1390 ساعت: 16:2