درآمد 60 میلیون پوندی آرسنال از فروش فابرگاس و نصری | بلاگ

درآمد 60 میلیون پوندی آرسنال از فروش فابرگاس و نصری

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

توپچی ها سرانجام با بارسا بر سر انتقال فابرگاس روی مبلغ 35 میلیون پوند به توافق رسیدند و نصری نیز به هم تیمی هایش در تیم ملی فرانسه گفت که در آستانه پیوستن به منچسترسیتی قرار دارد

باشگاه آرسنال آماده است تا در چند روز آینده سسک فابرگاس و سمیر نصری، دوستاره تیم شان را در مجموع با مبلغ 60 میلیون پوند بفروشد.

توپچی ها سرانجام با بارسا بر سر انتقال فابرگاس روی مبلغ 35 میلیون پوند به توافق رسیدند و نصری نیز به هم تیمی هایش در تیم ملی فرانسه گفت که در آستانه پیوستن به منچسترسیتی قرار دارد.

آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، سرانجام با جدایی این دو بازیکن موافقت کرد و مدیران این باشگاه به دنبال این هستند که بیشترین مبلغ ممکن از فروش این دو بازیکن با ارزش تیم شان به دست بیاورند.

یک منبع نزدیک به باشگاه کاتالانی در گفتگو با سایت گل گفت:" این انتقال در حال نهایی شدن است اما هنوز این اتفاق رخ نداده است. فابرگاس 1 میلیون یورو از دستمزد سال های آینده اش را به آرسنال خواهد داد تا این انتقال انجام شود."

این در حالی است که رقابت های فصل جدید لیگ برتر از روز شنبه آغاز می شود و احتمالا این دو بازیکن در دیدار هفته اول مقابل نیوکاسل برای توپچی ها به میدان خواهند رفت.

نشریات فرانسوی امروز اعلام کردند که نصری با قراردادی 3 ساله به منچسترسیتی خواهد پیوست و هفته ای 175 هزار پوند از این باشگاه دستمزد دریافت خواهد کرد.

...
نویسنده : اشکان بازدید : 81 تاريخ : جمعه 21 مرداد 1390 ساعت: 10:46