بازديد بيش از 200 هزار نفر از تور تابستاني بارسلونا

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  موفقيت اجتماعي بزرگ در كمتر از 20 روز
  بازديد بيش از 200 هزار نفر از تور تابستاني بارسلونا

  خبرگزاري فارس: تور تابستاني بارسلونا مورد بازديد بيش از 200 هزار تماشاگر قرار گرفت و موفقيتي عظيم در عرصه اجتماعي براي اين باشگاه به‌دست آمد.

  به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت رسمي باشگاه بارسلونا، بيش از 200 هزار بليت به مبلغ حداقل 125 دلار به فروش رسيد و به پيشنهاد الساندرو روسل كل اين مبلغ به يونيسف جهت كمك به كودكان فقير در شاخ آفريقا اختصاص يافت.

  در اين تور 20 روزه بارسلونا با مايكروسافت دو قرارداد بزرگ و نجومي براي انجام امور خيريه منعقد كرد، بيش از 300 هزار پيراهن بارسلونا به مبلغ هر كدام 85 دلار به فروش رسيد و كل اين مبلغ بين دو بيمارستان مراقبت از معلولين و بيماران سرطاني تحويل داده شد.

  اين در حالي است كه در حاشيه تور تابستاني بارسلونا در آمريكا حداقل 6 كمپاني بزرگ به بهانه حمايت مالي از بارسلونا بازار خيريه ترتيب دادند و سود سرشاري براي كمك به فقرا و شركت در امور خيريه بين المللي به‌دست آوردند.

  نویسنده : اشکان بازدید : 81 تاريخ : دوشنبه 17 مرداد 1390 ساعت: 14:31
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها