چرا بارسلونا فابرگاس را نمي‌خرد؟

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  حسرت چند ساله فقط به خاطر شش ميليون يورو
  چرا بارسلونا فابرگاس را نمي‌خرد؟

  خبرگزاري فارس: باشگاه بارسلونا بيش از 2 سال است كه در حسرت خريدن فابرگاس به سر مي‌برد، اما فقط 6 ميليون يورو با قيمت پيشنهادي آرسنال فاصله دارد.

  به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا اسپانيا، باشگاه بارسلونا اسپانيا بيش از 2 سال پيش به دنبال راهي براي خريدن سسك فابرگاس است.
  دقيقا در روزي كه بارسلونا براي خريد زلاتان ابراهيموويچ پيشنهاد رسمي 60 ميليون يورو داده بود، قيمت كارشناسي شده فابرگاس 25 ميليون يورو بود و بارسلونا اصرارداشت كه فقط 23 ميليون يورو بپردازد. همين 2 ميليون يورو اختلاف آنقدر در تيتر روزنامه‌هاي جابه‌جا شد كه كار به فصل بعدي كشيد.

  قيمت فابرگاس با قبول انتقال و فروش قطعي از سوي آرسن ونگر در ابتداي سال گذشته ميلادي 30 ميليون يورو ارزيابي شد و بارسلونا رسما اعلام كرد كه 27 ميليون يورو پرداخت مي‌كند. هواداران بارسلونا مقابل درب نيوكمپ تجمع كردند و شعار دادند، اما حاصل آن‌همه حملات رسانه‌اي اين بود كه خوان لاپورتا مديرعامل وقت بارسلونا رقم 27 ميليون يورو را به 28 افزايش بدهد.
  پس از او الساندرو روسل روي كار آمد و بلافاصله و در روزي كه فابرگاس مي‌رفت تا قراردادش را تا 4 سال آينده با آرسنال تمديد كند اعلام كرد: حاضريم 30 ميليون يورو پرداخت كنيم.

  سايت رسمي باشگاه آرسنال با قيمت 30 ميليون يورو موافق بود، اما وكيل فابرگاس سهم خود را به صورت جداگانه مي خواست، سهمي كه در بهترين حالت تا مرز 25 هزار يورو رشد مي‌كرد و قطعا درآمد بارسلونا در يك هفته كاري خيلي بيشتر از اين مبلغ مي‌شد.
  اما فابرگاس باز هم خريداري نشد و قيمت او تا مرز 40 ميليون يورو افزايش پيدا كرد.
  حالا مدت‌ها است كه آرسنال تاكيد دارد با 40 ميليون يورو فابرگاس را قطعا به بارسلونا مي‌فروشد، اما بارسلونا كه سانچس شيليايي را 26 ميليون يورو خريده توانايي اضافه كردن شش ميليون يورو به پيشنهاد 34 ميليون يورويي خود را ندارد.

  اكنون اين سوال پيش مي‌آيد كه چرا بارسلونا فابرگاس را نمي‌خرد؟
  و در پاسخ به آن تنها مي‌شود به سه مورد مبهم و پيچيده زير اشاره كرد:
  اول آن كه حامي مالي آرسنال يعني پرواز امارات، حامي مالي رئال مادريد نيز محسوب مي‌شود و نمي‌خواهد رقيب جديش يعني هواپيمايي تركيه با فابرگاس جولان دهد، دوم آن كه خود فابرگاس نمي‌خواهد به بارسلونا بيايد و هر بار با هماهنگي وكيل و دو طرف مذاكره مي‌خواهد تا بدون هيچ دردسري گفت‌و‌گو‌ها را بي نتيجه اعلام كنند و سوم اين كه وكيل فابرگاس كه تصادفا ! كارمند رئال مادريد در آكادمي حقوق و ورزش اين باشگاه نيز محسوب مي‌شود ماموريت دارد تا نگذارد اين بازيكن به بارسلونا ملحق شود و هر بار هزينه اين كارشكني را دريافت مي‌كند.

  نویسنده : اشکان بازدید : 64 تاريخ : چهارشنبه 12 مرداد 1390 ساعت: 14:10
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها