گوارديولا: حضور بارسا در فينال ليگ قهرمانان را فقط هري‌پاتر مي‌داند | بلاگ

گوارديولا: حضور بارسا در فينال ليگ قهرمانان را فقط هري‌پاتر مي‌داند

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

در واكنش به ناراحتي رسانه‌هاي كاتالونيا
گوارديولا: حضور بارسا در فينال ليگ قهرمانان را فقط هري‌پاتر مي‌داند

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال بارسلونا اسپانيا در خصوص احتمال حضور تيمش در فينال ليگ قهرمانان اروپا گفت: فقط هري پاتر مي‌داند كه ماه مي در آليانس آره‌نا هستيم يا خير.


به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، جوزپه گوارديولا كه پس از تساوي تيمش برابر هايدوك كرواسي از سوي رسانه‌ها تحت فشار بود اين بار و با داشتن اكثر بازيكنان اصلي خود تساوي 2 بر 2 برابر اينترناسيونال را تجربه كرد. بارسلونا در ضربات پنالتي با نتيجه 4 بر 2 به پيروزي رسيد و به اولين فينال اين فصل راه يافت، اما رسانه‌هاي خشمگين كاتالونيا اين تساوي در وقت قانوني را نشانه‌اي ديگر از عقب نشيني گوارديولا دانستند.
گوارديولا در كنفرانس خبري پس از بازي گفت: اين بازي‌ها براي محك زدن تيم است و از اينكه پاي بازيكنانم به گل باز مي‌شود لذت مي‌برم، براي قهرماني در يك تورنمنت چهارجانبه نيامده‌ايم و هدف اصلي ما محك زدن چند تاكتيك تازه پيشنهاد شده از سوي كادر فني است و بهترين سود را از بازي‌هاي پيش فصل مي‌بريم.

گوارديولا در خصوص 2 بازي رفت و برگشت مقابل رئال مادريد گفت: به بيشتر بازيكنان اصلي در حد غيبت در بازي‌هاي رسمي پيش فصل استراحت داده‌ام، چرا كه سوپرجام اسپانيا را هم مي‌خواهم. بارسلونا در سال آينده به قهرماني در لاليگا و ليگ قهرمانان اروپا چشم دوخته و هرگز عقب نشيني نخواهد كرد، اما نمي‌دانم در همين استاديوم آليانس آره‌نا در ماه مي فينال ليگ قهرمانان اروپا را نيز تجربه مي‌كنيم يا خير، به هر حال فصل بسيار سختي را پيش رو داريم.
سرمربي بارسلونا درمورد خريد آلكسيس سانچس گفت: اطمينان دارم كه مربياني چون فرگوسن، مانچيني و وياس بواس هم سانچس را مي خواستند و براي خريد او تمام تلاش خود را كردند اما در نهايت اين بارسلونا بود كه موفق عمل كرد. ...
نویسنده : اشکان بازدید : 83 تاريخ : چهارشنبه 5 مرداد 1390 ساعت: 13:43