آلكسيس سانچس رسما به بارسلونا پيوست

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  با امضاي قرارداد 5 ساله
  آلكسيس سانچس رسما به بارسلونا پيوست

  خبرگزاري فارس: مهاجم شيليايي تيم فوتبال اودينزه ايتاليا با امضاي قراردادي 5 ساله رسما به بارسلونا ملحق شد.


  به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، آلكسيس سانچس با دريافت 26 ميليون يورو قراردادي مشروط را به امضا رساند كه طي آن امكان افزودن رقم يازده و نيم ميليون يورو به دستمزدش به شرط درخشش و گلزني و عدم مصدوميت وجود دارد. رقم قابل افزايش در قالب يك چك مدت دار به باشگاه اودينزه تحويل داده شده تا در صورت رعايت شرط مكتوب نقد شود.

  اين اولين خريد باشگاه بارسلونا در فصل نقل و انتقالات تابستاني است و گوارديولا به همين خاطر بسيار خوشحال است و آن را قدمي موثر در قهرماني فصل آينده توصيف كرده است.

  قطعي شدن اين خريد تلنگري است به سسك فابرگاس و وكيل او كه بيش از دو سال در برزخ آرسنال و بارسلونا قدم مي‌زنند و تكليف اين انتقال مبهم را روشن نمي‌كنند.

  مبلغ انتقال آلكسيس تا مرز غير منطقي 60 ميليون يورو نيز افزايش پيدا كرده بود اما در نهايت اين بازيكن جوان با دريافت يك باب منزل مسكوني به نام خود در شمال شهر بارسلونا و 26 ميليون يورو راهي اردوگاه آبي و اناري‌ها شد.
  نویسنده : اشکان بازدید : 57 تاريخ : جمعه 31 تير 1390 ساعت: 15:11
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها