ليونل فشار وحشتناكي را تحمل مي‌كند

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  پدر مسي: ليونل فشار وحشتناكي را تحمل مي‌كند

  خبرگزاري فارس: پدر مرد سال فوتبال جهان گفت: ليونل مسي اكنون گرفتار وحشتناك‌ترين فشار دوران ورزشي خود‌ شده است.

  به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آسوشيتدپرس، خورخه مسي، پدر ليونل مسي دو روز پس از تساوي آرژانتين برابر كلمبيا در رقابت‌هاي كوپا آمه‌ريكا اظهار داشت: با ليونل پس از تساوي بدون گل برابر كلمبيا صحبت كردم. حس مي‌كنم او تحت وحشتناك‌ترين فشار تمام دوران ورزشي‌ بخاطر دو نتيجه انتقادبرانگيز قرار گرفته است.

  پدر اين ستاره عضو بارسلونا كه با شبكه راديو 10 مصاحبه مي‌كرد، افزود: ليونل واقعا نمي‌داند چه اتقاقي افتاده كه تيم ملي در دو بازي گذشته در گلزني ناموفق عمل مي‌كند.

  تا قبل از اين مسابقات، اعجوبه 23 ساله اميدوار بود با درخشش خود و يارانش، بتواند پس از 18 سال قهرماني آمريكا‌ي‌جنوبي را به هواداران كشور خود تقديم كند، ولي تا به اين لحظه او و يارانش با تساوي يك بر يك روز نخست برابر بوليوي و بدون گل برابر كلمبيا توفيقي نداشته‌ و حتي از راهيابي به مرحله بعد در ابهام است.

  خورخه مسي افزود: حكايت بارسلونا براي او متفاوت است. بارسا تيمي است كه همه اركانش از چهار سال گذشته بطور‌ دائم در كنار هم بازي مي‌كنند. در شرايطي كه در تيم آرژانتين نمي‌تواند چنين نقشي داشته باشد. بازي در شرايط كنوني در كوپا آمه‌ريكا مقابل چشم هواداران، فشار وحشتناكي را بر آن‌ها وارد كرده است.

  ياران مسي در حال حاضر با 2 امتياز پس از كلمبيا (4 امتياز) و كاستاريكا (3 امتياز) در رده سوم جدول گروه نخست قرار دارند.
  مصاف سرنوشت‌ساز بعدي آنان بامداد روز سه‌شنبه برابر كاستاريكا خواهد بود.

  نویسنده : اشکان بازدید : 71 تاريخ : شنبه 18 تير 1390 ساعت: 16:22
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها