معرفي شش جوان آبي و اناري از دل آكادمي بارسا

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  معجزه پنهان بارسلونا به بازار جهاني عرضه شد
  معرفي شش جوان آبي و اناري از دل آكادمي بارسا

  خبرگزاري فارس: مقامات آكادمي بارسلونا شش جوان خوش آتيه را به بازار جهاني فوتبال عرضه كردند.


  به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، بوخان كركيچ، خفرن، نوليتو، دوس‌سانتوس، مونتويا و تياگو آلكانتارا 6 بازيكن جواني هستند كه تمامي از آكادمي بارسلونا به فوتبال حرفه‌اي عرضه شده و قيمت كارشناسي آنها از حداقل 12 ميليون يورو آغاز شده و به مرز 18 ميليون يورو نيز مي‌رسد.
  عرضه شش بازيكن جوان، اما شناخته شده از آكادمي بارسلونا در حالي است كه تيم بارسلونا B در دسته دوم لاليگا به رتبه سوم جد ول رسيده و طبق قانون حق صعود به لاليگا را ندارد، اما همين مسئله زنگ خطري بود براي مدعيان فوتبال باشگاهي در اسپانيا. كارشناسان اين حد از پيشرفت در عرصه آكادميك را معجزه پنهاني مي‌دانند كه بي سر و صدا شكل گرفته و امروز برگ برنده بزرگ بارسلونا محسوب مي‌شود.
  الساندرو روسل مديرعامل باشگاه بارسلونا معتقد است كه بارسا از فروش اين شش بازيكن سود خواهد كرد و هواداران نبايد نگران از دست دادن آنها باشند چرا كه مانند آنها در آكادمي بارسلونا بسيار است.
  نویسنده : اشکان بازدید : 71 تاريخ : پنجشنبه 19 خرداد 1390 ساعت: 14:28
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها