پيكه: در بارسا به تمام افتخارات رسيدم

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  از ترك يونايتد پشيمان نيستم
  پيكه: در بارسا به تمام افتخارات رسيدم

  خبرگزاري فارس: مدافع جوان بارسلونا پيش از ديدار پاياني ليگ قهرمانان بين منچستريونايتد و بارسا اعلام كرد از اينكه در سال 2008 يونايتد را به مقصد بارسلونا ترك كرده پشيمان نيست زيرا در بارسا به تمام افتخارات رسيده است.


  به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ساكرنت، جرارد پيكه طي 3 فصل حضور در اولدترافورد زير نظر الكس فرگوسن كاركرده و به نوعي شكوفايي خود در بارسلونا را مديون حضور در يونايتد است.

  پيكه در اين زمينه گفت: زماني كه اين تيم را ترك كردم، بهترين حالت براي من، الكس فرگوسن، منچستر يونايتد و بارسلونا رقم خورد. در سال‌هاي حضورم در يونايتد، حاشيه نشين بودم زيرا ويديچ و فرديناند همواره در بهترين فرم خود قرار داشتند. پس از آن به بارسا آمدم و بسيار خوش شانس بودم كه اين فرصت را يافتم و با دقايق بسياري كه در زمين حضور پيدا كردم توانستم توانايي هايم را ثابت كنم و به آنها بگويم كه من نيز مي‌توانم در دفاع كردن عالي باشم.

  وي در ادامه گفت: شايد فرگوسن بخواهد من يك بار ديگر به اولدترافورد باز گردم ولي در فوتبال همواره تصميم‌هايي كه گرفته مي‌شوند، مهم هستند زيرا برخي از تصميم‌ها بازگشتي ندارند.

  پيكه طي 3 فصلي كه در جمع قرمز‌هاي منچستر حضور داشت، تنها دوازده بار براي اين تيم بازي كرد و همين موضوع سبب شد وي به فكر جدايي از اين تيم بيفتد.

  مدافع تيم ملي اسپانيا در اين زمينه گفت: 3 سال بسيار خوب در منچستر داشتم و دوست داشتم در بازي‌هاي بيشتري به ميدان بروم. در آنجا بازي‌هاي زيادي به من نمي‌رسيد. به همين دليل تصميم گرفتم يونايتد را ترك كنم و به بارسلونا بروم. من به بارسا تعلق داشتم و از كودكي هوادار اين تيم بوده‌ام. وقتي موضوع را با فرگوسن در ميان گذاشتم او نيز پذيرفت و شرايط مرا درك كرد. بايد بگويم از اينكه يونايتد را ترك كردم به هيچ وجه پشيمان نيستم و در اينجا به هم افتخارهاي ممكن دست يافته‌ام.
  نویسنده : اشکان بازدید : 131 تاريخ : شنبه 7 خرداد 1390 ساعت: 19:41
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها