پیکه: منچستراز من یک مرد ساخت

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  از آموخته هایم علیه آنها استفاده خواهم کرد

  پیکه: منچستراز من یک مرد ساخت


  ه گزارش سرویس ورزشی برنا و به نقل ازNews of the World، جرارد پیکه در حالی به منچستریونایتد پیوست که بسیار جوان بود و هنگامی که به این تیم رسید، هیچ جایی در ترکیب تیم سرالکس فرگوسن نداشت. با این حال حضور چهار ساله در لیگ برتر از وی یک بازیکن فیزیکی ساخت؛ بازیکنی که اکنون در خط دفاعی بارسلونا با قدرت به میدان می رود.
  پیکه
  این بازیکن ملی پوش در آستانه بازی تیمش در فینال لیگ قهرمانان مقابل منچستریونایتد گفت: زمانی که به منچستریونایتد رفتم آنها مرا در خانواده خود قرار دادند. از انتخاب خود هیچ وقت پشیمان نبوده ام؛ چراکه حضور در انگلستان از من یک مرد ساخت. آنجا یک نوع دیگر از بازی کردن را آموختم، بازی مستقیم و فیزیکی. آموختم که چگونه برای دفاع کردن از بدن خود استفاده کنم؛ چراکه مهاجمان از پشت شما حمله می کنند.

  پیکه در ادامه افزود: در آنجا طوری کار کردم که پیش تر از آن هیچ گاه به آن شکل کار نکرده بودم و توانستم 9 کیلوگرم به عضلاتم اضافه کنم. من از همین آموخته ها در فینال لیگ قهرمانان علیه منچستریونایتد استفاده می کنم.

  نویسنده : اشکان بازدید : 201 تاريخ : پنجشنبه 5 خرداد 1390 ساعت: 14:16
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها