آسمان هم حريف آبي ‌و ‌اناري‌ها نشد

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها


  بارسلونا وارد لندن شد

  خبرگزاري فارس: اردوي بارسلونا به رغم مشكلات موجود در پرواز به لندن بالاخره مرز هوايي بريتانيا را رد كرد و وارد پايتخت انگليس شدند.


  به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا اسپانيا، دو پرواز هماهنگ شده بارسلونا - لندن روز گذشته به خاطر تيره بودن آسمان لندن و خطرناك توصيف شدن شرايط پرواز به سمت بريتانيا پس از سرايت ابرهاي آتشفشاني ايسلند به مناطق اطراف لغو شدند؛ اما بارسلونا با سومين پرواز رزرو شده در خطوط هوايي كمپاني تركيش موفق به سفر شد.
  گوارديولا و بازيكنانش در حالي وارد فرودگاه دترويت شدند كه اكثر خبرنگاران غافلگير شده و به‌موقع در محل حضور نداشتند.
  هيچ خبرنگاري تصور نمي كرد بارسلونا با سومين پرواز راهي بريتانيا شود چرا كه مدير كل فرودگاه دترويت رسماً اعلام كرده بود اجازه هيچ پروازي از بارسلونا به لندن را صادر نخواهد كرد. اين غافلگيري تا حدي بوده كه حتي مقامات يوفا نيز براي استقبال از اردوي بارسلونا دير به فرودگاه رسيدند.
  اتحاديه فوتبال انگليس ضمن هماهنگي با باشگاه آرسنال اعلام كرد كه بارسلونا در استاديوم امارات تمرين كند تا مجوز تمرين در ومبلي نيز براي اين تيم صادر شود.
  فينال ليگ قهرمانان اروپا هفتم خردادماه در ومبلي لندن برگزار مي‌شود.
  نویسنده : اشکان بازدید : 349 تاريخ : چهارشنبه 4 خرداد 1390 ساعت: 11:59
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها